"Promes" to kantor Chojnice to firma z bogatą tradycją i historią. Na rynku działamy od 1989 roku, a w tym czasie zdążyliśmy zaskarbić sobie duże zaufanie Klientów, zdobywając przy tym wielkie doświadczenie i wiedzę praktyczną z zakresu prowadzonej działalności. Nasz kantor Chojnice działa na podstawie zezwolenia dewizowego wydanego przez Narodowy Bank Polski, dlatego możemy zaświadczyć o naszej kompetencji i rzetelności.

Kantor Chojnice "Promes" realizuje zakup i sprzedaż walut dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Zapewniamy Państwu wysoki stopień dyskrecji i bezpieczeństwa oddając do dyspozycji Klientów specjalne pomieszczenia kasowe. Nasz kantor Chojnice oferuje przy tym najlepsze konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Działamy sprawnie i rzetelnie, na bieżąco aktualizując kursy, zależne od aktualnej sytuacji na rynkach walutowych.

Kantor Chojnice "Promes" gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany personel zapewni szybką i jednocześnie profesjonalną obsługę. Świadectwem naszej kompetencji, uczciwości i zaangażowania może być tak długa obecność na zmieniającym się przez te wszystkie lata rynku. Zapraszamy!