W nowo otwartym kantorze w Kwidzynie dokonacie Państwo bezpiecznych transakcji walutowych. Należymy do najlepszej w kraju sieci kantorów Promes, dlatego też wybierając nasze usługi możecie być pewni bardzo dobrej jakości usługi.

Kładziemy szczególnie duży nacisk na wysokie standardy obsługi. Pracownicy zatrudniani w kantorze w Kwidzynie to osoby kompetentne, z dużą kulturą osobistą, które rzetelnie wykonują powierzane im zadania. Informujemy, że oferta stacjonarnego kantoru w Kwidzynie zlokalizowanego przy ulicy ul. Konopnickiej 19 w C.H. Liwa skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale i podmiotów gospodarczych. Cenimy sobie rzetelność oraz budowanie dobrych relacji z klientami. Ponadto, przy realizacji większych transakcji zapewniamy poufność oraz dyskrecję. Mając na uwadze wygodę klientów dysponujemy również odrębnym pomieszczeniem kasowym.

Przez lata obecności w branży zdobyliśmy zaufanie oraz mnóstwo pozytywnych opinii, co w znaczący sposób przyczyniło się do rozwoju oraz uruchomienia wielu placówek w tym m. in. w Kwidzynie, Toruniu, Gdańsku, Gdyni czy Lęborku. Informujemy, że istnieje możliwość negocjacji kursu. Różnorodność dostępnych walut, a przy tym profesjonalizm z całą pewnością docenią klienci odwiedzający kantor Kwidzyn. Konkurencyjne ceny niewątpliwie stanowią kolejny atut. Kursy walut aktualizowane są na bieżąco. Zrealizujemy każdą transakcję.

Decydując się na skorzystanie z oferty w zakresie sprzedaży jak i skupu walut w kantorze Promes w Kwidzynie, jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni na tyle, aby kantor Promes stał się Państwa jedynym kantorem. Dla uzyskania szerszych informacji wraz z danymi kontaktowymi do naszych pozostałych filii zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Kantory Promes to bardzo dobry wybór.