Korzystne warunki współpracy w ramach transakcji walutowych tworzą kluczowy element oferty kantoru w Lęborku będącego filią sieci kantorów Promes zlokalizowanych w północnej Polsce.

Nasi klienci mają zapewnioną profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut. Najlepsze ceny oraz możliwość negocjacji indywidualnego kursu to niewątpliwie atuty wyróżniające kantor w Lęborku. Wysokiej jakości usługi świadczone przez kompetentny personel kantoru w Lęborku docenią wymagający klienci dla których sprawne i bezpieczne realizowane transakcji walutowych jest istotną kwestią. W przypadku jakichkolwiek pytań chętnie na nie rzetelnie odpowiemy. Kursy aktualizowane są na bieżąco w zależności od panującej sytuacji na rynku walutowym. Kantor Lębork znajduje się przy ulicy Toruńskiej 6. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedziele od 9:00 – 20:00. Telefon 59 862 87 07

Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani zrealizowaniem transakcji walutowych na większą skalę udostępnimy także specjalnie przygotowane pomieszczenie kasowe dla zapewnienia komfortowych i zarazem dyskretnych warunków. Wieloletnia obecność na rynku i zaufanie ze strony klientów zadecydowało o tym, że mogliśmy otworzyć kolejne placówki, w tym właśnie kantor w Lęborku. Zapraszamy.

Na stronie naszego serw siu odnajdziecie Państwo również dane kontaktowe do pozostałych filii należących do najlepszej w Polsce sieci kantorów Promes.