Jeżeli w polu Państwa zainteresowania znajduje się kantor Luzino, który oferuje preferencyjne i niezwykle korzystne warunki transakcji, zapraszamy do „Promes”. Nasz kantor Luzino to ponad 20 letnia tradycja na rynku wymiany walut. Podczas tak długiego okresu działalności, zdążyliśmy zdobyć specjalistyczną wiedzę oraz wielkie doświadczenie w zakresie oferowanych usług. Zaufanie i jednocześnie zainteresowanie ze strony Klientów, to czynniki, które przyczyniły się do tego, ze nasz kantor Luzino zyskał nowe odziały na terenie Pomorza.

W naszej gestii leży sprzedaż oraz zakup walut, zarówno dla osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Jako marka, która jest synonimem najwyższej jakości usług, dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom odpowiedni stopień bezpieczeństwa i dyskrecji. Kantor Luzino oddaje do Państwa dyspozycji specjalne pomieszczenie kasowe, w którym wymiana większej ilości gotówki odbędzie się bez zbędnego stresu. Korzystne warunki finansowe i profesjonalna obsługa to cechy, które docenili nasi dotychczasowi Klienci.

Nasz kantor Luzino dysponuje odpowiednimi kompetencjami, które uprawniają nas do legalnej obecności na rynku walutowym. Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej i zapraszamy do sieci najlepszych kantorów na Pomorzu!