Polecamy kantor w Pucku jeżeli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą bądź zakupem walut. Istniejemy na rynku już prawie ćwierć wieku, co niewątpliwe wpływa na nasze dalsze kierunki rozwoju i otwieranie nowych placówek w północnej Polsce. Kantor w Pucku zapewnia profesjonalną obsługę zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Przy realizacji większych transakcji jesteśmy w stanie zapewnić odrębne, bezpieczne pomieszczenie kasowe.

W pełni koncentrujemy się na tym, żeby podjęta współpraca z kantorem w Pucku stwarzała powody do obustronnego zadowolenia. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel to osoby niezwykle odpowiedzialne, które dbają o to, żeby wszelkie czynności były realizowane sprawnie i rzetelnie przy zachowaniu najlepszych standardów. Kantor Promes Puck gwarantuje konkurencyjne ceny. Pragniemy poinformować, że kursy aktualizowane są na bieżąco w zależności od panującej sytuacji na rynku walutowym. Zawsze chętnie odpowiadamy na mogące się nasunąć dodatkowe pytania, bo dobry kontakt z klientem w sposób szczególny wpływa na budowanie dobrych relacji i zaufanie. W naszych placówkach istnieje także możliwość negocjacji indywidualnego kursu.

Zapraszamy do korzystania z usług świadczonych przez kantor w Pucku w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:30 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. Telefon 58 673 45 63