Transakcje walutowe w zakresie sprzedaży i kupna tworzą kluczowy element działalności kantoru Promes w Redzie. Przez lata prowadzonej działalności stworzyliśmy sieć kantorów w północnej Polsce z ofertą skierowaną zarówno do osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. W pełni koncentrujemy się na kompleksowej oraz profesjonalnej obsłudze, aby klienci korzystający z usług kantoru Promes byli zadowoleni z podjętej współpracy.

Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny, a ponadto istnieje także możliwość podjęcia negocjacji indywidualnego kursu. W tym celu zachęcamy do kontaktu z placówką kantoru w Redzie w wygodnej dla Państwa formie: telefonicznie pod numerem 58 678 50 76 jak i osobiście. Kantor Promes Reda znajduje się przy ulicy Gdańskiej 49 i zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:50 oraz w soboty 9:00 - 14:00 Personel odpowiedzialny za realizację transakcji walutowych to osoby kompetentne i uprzejme w kontaktach z klientami. Zapewniamy dyskrecją i poufność na życzenie udostępniając bezpieczne pomieszczenie kasowe. Starannie dbamy o to, żeby kursy były aktualizowane na bieżąco.

Klienci korzystający z usług kantoru w Redzie mogą liczyć na korzystne warunki współpracy, szczególnie przy regularnie dokonywanych transakcjach. Nasze dalsze działania związane z otwieraniem nowych kantorów m. in. w Redzie nie byłyby możliwe, gdyby nie zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli. Już teraz zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której przegotowaliśmy szczegółowe informacje ofertowe.