Kantor Rumia Promes to placówka, w której bezpiecznie dokonacie Państwo transakcji walutowych. Naszym klientom zapewniamy rzetelną obsługę w zakresie sprzedaży i zakupu walut. Zawsze staramy się zaproponować korzystne ceny dla osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Tym samym pragniemy podkreślić, że istnieje także możliwość negocjacji cen.

Gwarancja bezpieczeństwa wsparta wieloletnim doświadczeniem to niewątpliwie atuty działalności prowadzonej przez kantor Rumia. Nasi kompetentni i uprzejmi pracownicy dbają o to, aby wszelkie czynności były realizowane sprawnie i w rzetelny sposób. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że tak wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem, co bezpośrednio przełożyło się na rozwój firmy i otwarcie sieci kantorów w północnej Polsce. Kursy walut są na bieżąco aktualizowane.

Kantor Rumia zlokalizowany jest przy ulicy Dąbrowskiego 20. Zapraszamy w godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku: 9:00 – 18:00 oraz w soboty: 9:00 – 14:00. Ponadto w przypadku pytań proponujemy także kontakt pod numerem telefonu 58 679 64 04. W trosce o najwyższą jakość świadczonym usług dysponujemy także specjalnie przygotowanym pomieszczeniem kasowym, szczególnie jeżeli zależy Państwu na zachowaniu dyskrecji. Różnorodność dostępnych walut w kantorze Rumia decyduje o tym, że z powodzeniem możecie Państwo dopełnić transakcje za naszym pośrednictwem. Zachęcamy. Kantor Rumia to znakomity wybór, kiedy liczy się czas, bezpieczeństwo i najlepsze ceny.