Kantor Promes Słupsk to jedna z naszych wielu filii, w której świadczymy kompleksowe usługi bezpośrednio związane z zakupem i sprzedażą walut. Klienci mogą liczyć na profesjonalne działania ze strony odpowiedzialnych pracowników, którzy starannie dbają o to, aby wszelkie powierzane transakcje walutowe były realizowane sprawnie i z zachowaniem bezpiecznych standardów.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że dotychczas otrzymaliśmy tak wiele pozytywnych rekomendacji ze strony klientów zarówno indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Nieustannie inwestujemy w rozwój firmy, aby oferta dostarczała jak najwięcej korzyści. Gwarantujemy najlepsze ceny jak i możliwość negocjacji indywidualnego kursu w kantorze Słupsk. Chcąc uzyskać szczegółowe informacje w tej kwestii zachęcamy do kontaktu z pracownikami kantoru w Słupsku telefonicznie pod numerem 59 847 04 08 oraz osobiście. Placówka znajduje się w Centrum Handlowym Jantar przy ulicy Szczecińskiej 58, zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 09:00 do 21:00 oraz w niedziele od 09:00 do 20:00. Telefon 59 845 54 41 Naszym klientom dostarczamy powodów do zadowolenia, co wynika z profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia i rzetelności.

Koncentrujemy się na tym, żeby transakcje walutowe w kantorze w Słupsku były wykonywane zgodnie z obowiązującymi standardami, które już od lat charakteryzują prowadzoną działalność. Różnorodność walut to dodatkowy atut kantoru w Słupsku. Ufamy, że czynności w zakresie obsługi walutowej za naszym pośrednictwem zdobędą Państwa zaufanie.