Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług nowo otwartego kantoru w Szczecinku zlokalizowanego przy ulicy Bohaterów Warszawy 23. Nasza firma gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę, co zostało już wielokrotnie docenione przez liczne grono zadowolonych klientów. Ufamy, że i Państwo zdecydujecie się skorzystać z oferty kantoru w Szczecinku dokonując zarówno zakupu jak i sprzedaży walut.

Realizujemy usługi dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Koncentrujemy się na wysokiej jakości, dlatego też wybierając kantor Szczecinek już teraz możemy zapewnić, że będzie to jedyna słuszna decyzja. Zatrudniamy wykwalifikowany, kulturalny personel, który chętnie odpowie na wszelkie, mogące się nasunąć Państwu pytania bezpośrednio związane z naszą ofertą.

Tworzymy sieć kantorów sukcesywnie już od wielu lat, rezultatem czego jest ciągły rozwój i otwieranie nowych placówek. Pragniemy w sposób szczególny podkreślić, że jesteśmy w stanie zaproponować zainteresowanym klientom najlepsze, konkurencyjne ceny negocjowane przy większych transakcjach. Naturalnie, wszelkie szczegóły i niezbędne informacje uzyskacie Państwo od naszej obsługi.

Wysokie standardy pracy to jeden z kluczowych atrybutów w prowadzonej działalności. Informujemy, że kursy są na bieżąco aktualizowane w zależności od sytuacji na rynkach walutowych. Co więcej, dla komfortu i wygody klientów odwiedzających kantor Szczecinek przygotowaliśmy bezpieczne oraz dyskretne pomieszczenie kasowe. Przy realizacji większych transakcji zapewniamy pełną poufność. Istnieje również możliwość negocjacji kursów. Liczymy, że tak korzystne warunki przyczynią się do skorzystania z oferty sieci kantorów Promes.

Kantor Szczecinek otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00. Zapraszamy!